پیام تبریک سال نو علیرضا مهرصادقی ریاست انجمن اسکی روی آب ایران


رییس کمیته اسکی روی آب استان تهران: هدف ما ارتقا و توسعه این رشته در پایتخت است

چهارشنبه 1396/12/09

رییس کمیته اسکی روی آب استان تهران گفت:ما با هدف ارتقای اسکی روی آب در پایتخت، ملی پوشان تهرانی را دقیقا زیر نظر داریم تا بتوانیم آنها را برای مسابقات مهم سال آینده مهیا کنیم.

"حمید قدمی" با بیان این مطلب اظهار داشت:هم اکنون ما از ملی پوشانی بهره می بریم که سابقه حضور در مسابقات آسیایی کره جنوبی و تایوان را دارند و برخی از آنها موفق شدند که در رقابتهای آسیایی تایوان صاحب مدال شوند و این برای کمیته اسکی روی آب استان تهران بسیار حائز اهمیت است.
وی افزود:از طرفی تعدادی از این ملی پوشان در تایوان صاحب مدرک بین المللی داوری شدند و این مسئله هم می تواند برای ارتقای داوری اسکی روی آب تهران مفید و اثر بخش باشد.
"قدمی" از برگزاری اردوهای تمرینی در سال آینده خبر داد و تصریح کرد:در نظر داریم سال آینده اردوهای تمرینی برای ورزشکاران تحت پوشش به خصوص ملی پوشان، هم در تهران و هم در استانهای دیگر برگزار کنیم تا آنها کماکان در شرایط مسابقه قرار داشته باشند و امیدوارم که برای حضور در مسابقات آسیایی تایلند از تیم تهران هم نماینده داشته باشیم.


نایب رییس بانوان انجمن اسکی روی آب: بانوان در اسکی روی آب کشور مدعی هستند

شنبه 1396/12/05

نایب رییس بانوان انجمن اسکی روی آب ایران گفت:توسعه و گسترش اسکی روی آب در کشور طی دو سال اخیر باعث شده که این رشته مهیج در بین بانوان هم پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

خانم "سارا حیدری" ضمن تمجید از حضور فعال و موثر زنان در مسابقات کیبل اسکی کیش تصریح کرد:بانوان در تمام رده های سنی در مسابقات کیش خوش درخشیدند و رقابت تنگاتنگ و رکوردهای آنها امیدوار کننده بود.
وی افزود:انگیزه و فعالیت موثر بانوان نشان می دهد که آنها در اسکی روی آب کشور مدعی هستند و کسب یک مدال طلا و یک نقره و همچنین حصول 4 مدرک داوری بین المللی در مسابقات آسیایی تایوان موید این ادعا است.
"حیدری" سطح مسابقات کیش را بسیار بالا توصیف کرد و اذعان داشت:بعد از درخشش تیم ملی در مسابقات آسیایی و کسب عنوان تاریخی سومی قاره، اسکی روی آب جایگاه ویژه ای در ایران و حتی آسیا پیدا کرده و این انگیزه ورزشکاران این رشته را بالا برده و بهین دلیل شرکت کنندگان در رقابتهای کاپ آزاد کیش با تمام توان و آمادگی مناسب حضور پیدا کردند و سطح فنی مسابقات عالی بود.
وی تاکید کرد:از طرفی این رقابتها با قضاوت داوران بین المللی برگزار شد که یکی از داوران خانم "الناز گوهری" بود که اخیرا در تایوان مدرک داوری بین المللی را دریافت کرده است که این مهم عیار مسابقات کیش را افزایش داده بود.
نایب رییس بانوان انجمن اسکی روی آب ایران در پایان گفت:پیشرفت این رشته در بخش بانوان بی شک مرهون حمایتهای انجمن اسکی روی آب ایران و تلاشهای مستمر "علیرضا مهر صادقی" رییس انجمن و نایب رییس کنفدراسیون آسیا،"عباس ناطق نوری" دبیر فعال انجمن و عضو کمیته فنی آسیا و نگاه موثر فدراسیون انجمنهای ورزشی و جناب علیپور به فعالیت بانوان است که لازم است از همه آنها تشکر و قدردانی کنیم.


عضو کمیته فنی کنفدراسیون آسیا : اسکی روی آب ایران پیشرفتی فراتر از انتظار داشته است

چهارشنبه 1396/12/02

دبیر انجمن اسکی روی آب کشور و عضو کمیته فنی کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا گفت:خوشبختانه اسکی روی آب ایران طی دو سال اخیر هم در بخش مردان و هم در رده بانوان پیشرفت و رشد قابل ملاحظه ای داشته است.

 "عباس ناطق نوری" در خلال برگزاری رقابتهای کاپ آزاد در کیش اظهار داشت:این مسابقات به لحاظ فنی و کیفیت به مراتب از دوره گذشته بالاتر بود و ورزشکاران در همه رده های سنی با انگیزه و آمادگی مثال زدنی شرکت کرده بودند و دلیلش کسب مدالهای رنگارنگ در مسابقات آسیایی تایوان است چراکه مدعیان برای پوشیدن پیراهن تیم ملی بسیار مهیا در رقابتهای کیش حضور پیدا کردند.
وی افزود: همین عامل باعث شد تا کیفیت مسابقات در کیش در حد استانداردهای بین المللی باشد از طرفی قضاوت داوران بین ا لمللی کشورمان عیار این رقابتها را افزایش داده بود ضمن اینکه حضور موثر بانوان و همچنین جوانهای مستعد باعث شد تا برای تقویت زیر ساختهای این رشته چند گام جلوتر برویم.
ناطق نوری با بیان اینکه اسکی روی آب ایران روند رو به رشدی داشته اذعان داشت: به واقع این رشته پیشرفت و جهشی فراتر از انتظار داشته و این به دلیل حمایتهای مهندس "علیرضا مهرصادقی" رییس انجمن اسکی روی آب کشور و نایب رییس کنفدراسیون آسیا و تعامل و مراودات نزدیک با کنفدراسیون آسیا و فدراسیون جهانی و صد البته پشتیبانی فدراسیون انجمنهای ورزشی و شخص "محمد علیپور" رییس دلسوز و باتجربه فدراسیون حاصل شده است.
وی در پایان تصریح کرد: لازم است تشکر و تقدیر ویژه داشته باشم از فدراسیون انجمنهای ورزشی،ریاست انجمن اسکی روی آب،تیم ردلاین،گروه پارس آنلاین، پارک کیبل اسکی کیش و معاونت ورزش کیش که در برگزاری این مسابقات ما را یاری و حمایت کردند.


مسابقات اسکی روی آب کشوری- انتخابی تیم ملی ورزشکاران میزبان مدالها را درو کردند

جمعه 1396/11/26

مسابقات اسکی روی آب(کیبل اسکی) کاپ آزاد کشوری- انتخابی تیم ملی گرامیداشت دهه فجر که به میزبانی جزیره کیش برگزار شد با برتری ورزشکاران میزبان همراه گردید.

این رقابت ها در دو بخش آقایان و بانوان ودر ۳ گروه سنی بزرگسالان،پیشکسوتان و زیر ۱۹ سال و با همکاری انجمن اسکی روی آب ، منطقه آزاد کیش ، پارک کیبل اسکی ، تیم ردلاین و پارس آنلاین برگزار شد که نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند:
بانوان:
1- نیکی ثابتی 2- آیدا عظیمی 3- زیتون ایاز هر سه از کیش
مردان زیر 18 سال:
1-امیر علی بنده نژاد 2- سهند بازگیر 3- یاسین گودرزی هر سه از کیش
مردان- بزرگسالان:
1-امید اصلان از کیش 2- حمید خودسیانی از تهران 3- آرش شمالی مقدم از کیش
مردان- پیشکسوتان:
1-علیرضا اعظمی نژاد 2- اصغر عظیمی 3- مازیار اقبال هر سه از کیش
این رقابتها با حضور "عباس ناطق نوری" دبیر انجمن اسکی روی آب کشور و عضو کمیته فنی کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا، خانم "سارا حیدری"نایب رییس بانوان انجمن و با قضاوت داوران بین المللی کشورمان برگزار شد.


گروه بندی مسابقات کیبل اسکی کیش برگزار شد؛ رقابتها در سه رده سنی از جمعه استارت میخورد

پنجشنبه 1396/11/26
جلسه توجیهی و گروه بندی مسابقات کیبل اسکی کیش گرامیداشت دهه فجر در محل پارک کیبل اسکی کیش برگزار شد.
در این جلسه که با حضور "عباس ناطق نوری" دبیر انجمن اسکی روی آب و عضو کمیته فنی کنفدراسیون آسیا،خانم "سارا حیدری" نایب رییس بانوان انجمن، داوران بین المللی، مربیان و ورزشکاران حاضر برگزارشد، نحوه برگزاری مسابقات برای شرکت کنندگان تشریح گردید و متعاقب آن گروه بندی رقابتها به شرح زیر انجام شد:

گروه A آقايان:
١- وحيد رجبي (١٢)
٢- پويا كريمي (٧)
٣- مرتضي رئيسي (٣)
٤- بهنام افتخاري (٦)
٥- مهدي باقري (١١)
٦- حميد خودسياني (٨)
گروه B آقايان:
١- آرمان عابدي (١٦)
٢- حسين جباري(١)
٣- سجاد جهان (١٤)
٤- آرش شمالي مقدم (١٥)
٥- اميد اصلان (٤)
بانوان:
١- صهبا فلاح (٢٦)
٢- مريم عطري (٢٤)
٣- تارا بختياري (٢١)
٤- شزا طوفانپور (٢٣)
٥- آيدا عظيمي (١٩)
٦- نيكي ثابتي (٢٥)                
٧- هديه خرازي (٢٠)
٨- زيتون اياز (٢٢)
گروه پيشكسوتان آقايان:
١- محسن مزينانيان (٣٢)
٢- محسن درخشاني (٢)
٣- اصغر عظيمي (١٣)
٤- مازيار اقبالي(٣١)
٥- عليرضا اعظمي نژاد (٣٠)
زير ١٩ سال آقايان:
١- مسعود بصيري (١٠)
٢- سهند بازگير (٩)
٣-اميرعلي بنده نژاد
این رقابت ها از فردا(جمعه) در دو بخش آقایان و بانوان ودر ۳ گروه سنی بزرگسالان،پیشکسوتان و زیر ۱۹ سال و با همکاری انجمن اسکی روی آب ، منطقه آزاد کیش ، پارک کیبل اسکی ، تیم ردلاین و پارس آنلاین آغاز خواهد شد


بمناسب گرامیداشت دهه فجر برگزار می شود کیبل اسکی کاپ آزاد کشوری در کیش

چهارشنبه 1396/11/25

معاونت ورزش و تفريحات سالم کیش با همكاري فدراسيون انجمن هاي ورزشي در نظر دارد مسابقات كيبل اسكي كاپ آزاد كشوري به مناسبت گراميداشت دهه مبارك فجررا برگزار کند.

این رقابتها روزهاي ٢٦ و٢٧ و٢٨ بهمن ماه جاری در پارك كيبل اسكي جزيره كيش برگزار خواهد شد .
رقابتهای مذکور با حضور ٣٠ ورزشكار از سراسركشور در ٣ رده سني:زير ١٩ سال ( آقايان و بانوان) ، آزاد (آقايان و بانوان) وبالاي ٣٥ سال اقايان برگزارمي شود.
 


سرپرست کمیته اسکی روی آب استان اصفهان منصوب شد.

چهارشنبه 1396/11/04


طی حکمی از سوی "علیرضا مهرصادقی" رئیس انجمن اسکی روی آب کشور و بنابر پیشنهادهیات انجمنهای ورزشی استان اصفهان سرپرست کمیته اسکی روی آب این استان منصوب شد.
بر این اساس " حسن ساسانی " به عنوان سرپرست کمیته اسکی روی آب استان اصفهان منصوب و معرفی شد.


راه اندازی سومین مرکز کیبل اسکی ایران در جزیره قشم

شنبه 1396/10/30

سومین مرکز کیبل اسکی ایران در جزیره قشم راه اندازی و آماده بهره برداری و فعالیت برای علاقه مندان به اسکی روی آب شد.

این مجموعه با حمایت انجمن اسکی روی آب کشور و همت و تلاش "رسول اسکندری" مالک مجموعه مذکور راه اندازی و آماده بهره برداری شد.
گفتنی است در جزیره کیش و منطقه فشافویه تهران نیز مراکز کیبل اسکی فعالیت می کنند و در واقع جزیره قشم سومین مرکز کیبل اسکی کشور به حساب می آید.
 


از سوی کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا 9 نماینده ایران مدرک بین المللی داوری دریافت کردند.

شنبه 1396/09/11

با اعلام کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا 9 نماینده ایرانی مدرک بین المللی داوری دریافت کردند.

در خلال برگزاری مسابقات کیبل اسکی قهرمانی آسیا در تایوان یک دوره کلاس داوری بین المللی کیبل اسکی برگزار شد که ورزشکاران ایران موفق به اخذ درجه های بین المللی شدند.

بر این اساس عباس ناطق نوری دبیر انجمن اسکی روی آب ایران و عضو کمیته فنی آسیا که در این دوره داوری شرکت کرده بود با کسب نمره کامل موفق به دریافت مدرک ۳ ستاره داوری بین المللی کیبل اسکی گردید.
علیرضا اعظمی نژاد ، خانم هدیه خرازی و خانم کیمیا واعظی هم مدرک ۳ ستاره داوری بین المللی کیبل اسکی را کسب کردند.
همچنین حمید خودسیانی ، حمیدرضا سلیم و کیوان عباد نژاد و خانم ها النازگوهری و ریحانه تقدیسی نیز مدرک ۲ ستاره داوری بین المللی را بدست آوردند.
لازم به ذکر است که بر اساس امتیازات کسب شده در آزمون داوری شرکت کنندگان مدارک ۱ ستاره تا ۳ ستاره دریافت می کردند که برای اولین بار ۴ ایرانی موفق به کسب مدرک ۳ ستاره بین المللی در رشته کیبل اسکی شدند که بالاترین مدرک کسب شده توسط داوران ایرانی اسکی روی آب می باشد.


تمجید کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا از تیم ملی ایران

چهارشنبه 1396/09/01

دبیر انجمن اسکی روی آب کشور و عضو کمیته فنی آسیا گفت:کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا به دلیل درخشش تیم ملی کیبل اسکی کشورمان در مسابقات آسیایی تایوان از اسکی بازان ملی پوش ایران تمجید کرد.

"عباس ناطق نوری"  با بیان این مطلب اظهار داشت:تیم ملی کیبل اسکی کشورمان در این رقابتها و برای اولین بار با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز در جایگاه سوم آسیا ایستاد که این عنوان تاریخی باعث شد تا مسئولان بلندپایه اسکی روی آب آسیا به خصوص "توماس لین" رییس تایوانی قاره قدرت تیم ایران را ستایش کنند.
وی افزود:این مهم حاصل مدیریت و برنامه ریزی هدفمند انجمن اسکی روی آب کشور طی دو سال اخیر به ریاست "علیرضا مهر صادقی" رییس انجمن و نایب رییس کنفدراسیون آسیا،دانش فنی هیات رییسه منسجم و تلاش و تمرینات مستمر ملی پوشان بود که البته با حمایت بی دریغ فدراسیون انجمنهای ورزشی و شخص "محمد علیپور" به بار نشست.
ناطق نوری اذعان داشت:با وجود مدت زمان محدود برای آماده سازی تیم و خستگی ناشی از طولانی بودن مسافت اعزام به مسابقات، تمامی ورزشکاران ما در این دوره با آمادگی خوبی شرکت کردند و مزد زحمات خود را گرفتند. ما در سخت ترین گروه که آزاد مردان بود هم شانس مدال داشتیم که "حمید خودسیانی" فراتر از انتظار ظاهر شد ولی با اختلاف اندکی مقام چهارم را کسب کرد و امتیاز مهمی برای تیم ملی ایران بدست آورد.
عضو کمیته فنی اسکی روی آب آسیا حضور دراجلاس آسیایی را بسیار مفید خواند و تصریح کرد :در این نشست کمیته های تخصصی برنامه های قاره آسیا و از تقویم پیش رو گزارش کاملی ارائه دادند .همچنین تمامی حاضرین از شرکت تیم کامل کشورمان و حضور بانوان ایرانی در این رقابت ها شگفت زده بودند و بارها از انجمن اسکی روی آب ایران تقدیر و تشکر کردند.
ضمن اینکه در خلال این اجلاس دیدارهایی جداگانه با "توماس لین" رییس و کریس هوارس دبیرکل آسیا صورت گرفت که بسیار رضایت بخش بود.


بازگشت افتخارآفرینان تیم ملی اسکی روی آب به ایران

چهارشنبه 1396/08/24

کاروان افتخارآفرین تیم ملی اسکی روی آب(کیبل اسکی) ایران پس از کسب عنوان سومی مسابقات قهرمانی آسیا در تایوان شب گذشته با استقبال تنی از چند مسئولان فدراسیون انجمنهای ورزشی و وزارت ورزش و جوانان وارد تهران شد.

در مراسم استقبال تیم مذکور"دلداده مهربان" سرپرست دبیری فدراسیون انجمنهای ورزشی،"مهدی میرزاییان" مشاور رسانه ای فدراسیون،خانم "محمد جعفر" سرپرست نایب رییسی بانوان فدراسیون،خانم " قراگوزلو" معاونت مدیر کل دفتر هماهنگی امور بانوان وزارت ورزش و جوانان و خانم "سارا حیدری" نایب رییس بانوان انجمن اسکی روی آب حضور داشتند.
تیم کیبل اسکی ایران در این رقابتها و برای اولین بار با کسب یک مدال طلا، یک نقره و 2 برنز در جایگاه سوم آسیا ایستاد.


تیم ملی کشورمان برای اولین بار در جایگاه سوم قاره کهن ایستاد.

یکشنبه 1396/08/21

تیم ملی اسکی روی آب(کیبل اسکی) کشورمان در پایان مسابقات قهرمانی آسیا که در تایوان برگزار شد مجموعا با کسب یک مدال طلا،یک نقره و 2 برنز برای اولین بار در تاریخ به عنوان سومی قاره کهن دست یافت.

در این رقابتها که در شهر "کائوجونگ" تایوان برگزار شد تیم ایران در رقابتهای امروز 2 مدال برنز دیگر دریافت کرد تا مجموعا با یک مدال طلا،یک نقره و 2 برنز با شایستگی و برای اولین بار در جایگاه شامخ سوم تیمی قرار بگیرد.
در این مسابقات تایوان به عنوان نخست دست یافت و ژاپن در ردیف دوم تیمی قرارگرفت.
در رقابتهای روز پایانی حمیدرضا سلیم در گروه سنی بالای 30 سال و امیر علی بنده نژاد در گروه سنی زیر 19 سال مردان 2 نشان ارزشمند برنز دریافت کردند.
ضمن اینکه علیرضا اعظمی در گروه سنی بالای 30 سال و حمیدرضا خودسیانی در گروه آزاد مردان در جایگاه چهارم قرار گرفتند.
گفتنی است روز گذشته هم در رده سنی بالای ۳۰ سال بانوان یک مدال طلا توسط ریحانه تقدیسی و یک مدال نقره توسط الناز گوهری به ارمغان آمد تا برای اولین بار بانوان اسکی روی آب ایران در میدان آسیایی صاحب مدال شوند.


تیم بانوان کشورمان با شایستگی صاحب یک مدال طلا و یک نقره شد.

شنبه 1396/08/20

تیم ملی اسکی روی آب کشورمان در بخش کیبل اسکی در مسابقات قهرمانی آسیا که در شهر "کائوجونگ" تایوان برگزار می شود صاحب 2 مدال ارزشمند طلا و نقره شد.

در روز دوم رقابتها بانوان ایران توانستند در رده سنی بالای ۳۰ سال یک مدال طلا توسط ریحانه تقدیسی و یک مدال نقره توسط الناز گوهری کسب کنند تا برای اولین بار بانوان اسکی روی آب ایران در میدان آسیایی صاحب مدال شوند.
همچنین حمیدرضا سلیم و علیرضا اعظمی نژاد در رقابت های بالای ۳۰ سال آقایان ، امیرعلی بنده نژاد در زیر ۱۹ سال و هدیه خرازی و کیمیا واعظی در رقابت های بانوان رده سنی آزاد به فینال راه یافتند.
ضمن اینکه در رده سنی آزاد آقایان که سخت ترین گروه این رقابت ها می باشد حمید خودسیانی با شایستگی توانست در دور مقدماتی سوم شود و به همراه کیوان عبادنژاد راهی فینال شود.
گفتنی است رقابت های فینال آقایان زیر ۱۹ سال ، آزاد آقایان و بانوان و بالای ۳۰ سال آقایان فردا(یکشنبه) برگزار خواهد شد.


تمرینات تیمهای ملی کیبل اسکی آقایان و بانوان در تایوان

دوشنبه 1396/08/15

تیمهای ملی کیبل اسکی آقایان و بانوان کشورمان که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا راهی تایوان شده اند ، تمرینات آماه سازی خود را طبق برنامه پشت سر می گذارند.

این رقابتها در شهر کائو جونگ برگزار میشود و اعضای تیمهای ملی ایران با جدیت تمرینات را زیرنظر کادر فنی انجام می دهند.
این رقابت ها از ۱۷ تا ۲۲ آبان در تایوان برگزار خواهد شد و تیم های ملی ایران در این دوره با ۵ ورزشکار در بخش آقایان و ۵ ورزشکار در بخش بانوان حضور خواهند داشت. 


تیمهای ملی کیبل اسکی آقایان و بانوان عزام مسابقات آسیایی تایوان شدند.

جمعه 1396/08/12
تیمهای ملی کیبل اسکی آقایان و بانوان کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا راهی تایوان شدند.
 این رقابتها در شهر کائو جونگ برگزار میشود و اعضای تیمهای ملی ایران هم اکنون در بانکوک مرکز تایلند حضور دارند و ساعاتی دیگر به تایوان اعزام میشوند.

این رقابت ها از ۱۷ تا ۲۲ آبان در تایوان برگزار خواهد شد و ایران در این دوره با ۵ ورزشکار در بخش آقایان و ۵ ورزشکار در بخش بانوان حضور خواهد داشت.

این تیم ها به سرپرستی عباس ناطق نوری دبیر انجمن اسکی روی آب با نفرات ذیل در این رقابتها حضور می یابند:

تیم آقایان :
امیرعلی بنده نژاد
حمیدخودسیانی
کیوان عبادنژاد
حمیدرضا سلیم
علیرضا اعظمی نژاد

تیم بانوان :
نیکی ثابتی
کیمیا واعظی
هدیه خرازی
الناز گوهری
ریحانه تقدیسی


با نظر وزارت ورزش و جوانان پوشش ورزشی بانوان اسکی روی آب ایران تایید شد.

شنبه 1396/08/06

از سوی وزارت ورزش و جوانان پوشش ورزشی بانوان اسکی روی آب ایران برای حضور در مسابقات داخلی و بین المللی مورد تایید قرار گرفت.

با تلاش ها و پیگیری های انجمن اسکی روی آب ایران و فدراسیون انجمن های ورزشی برای اولین بار وزارت ورزش و جوانان ، پوشش ورزشی بانوان اسکی روی آب ایران را به صورت رسمی در جلسه کارگروه لباس تخصصی بانوان مورد تصویب قرار داد.
بدین ترتیب بانوان اسکی روی آب ایران با لباس مصوب می توانند در تمامی باشگاه ها و اماکن اسکی روی آب ایران فعالیت کنند و همچنین در تمامی مسابقات داخلی و بین المللی نیز شرکت نمایند.


تیم ملی "کیبل اسکی" در مسابقات آسیایی شرکت می کند.

شنبه 1396/07/22

تیم ملی "کیبل اسکی" کشورمان قرار است در مسابقات آسیایی تایوان که ماه آینده برگزار می شود شرکت کند.

این رقابتها طی روزهای 17 تا 21 آبان برگزار می شود و تیم کیبل اسکی در دو بخش مردان و زنان در این مسابقات حضور خواهد یافت.
اجلاس آسیایی اسکی روی آب در حاشیه این مسابقات و روز 20 آبان برگزار می شود و "عباس ناطق نوری" دبیر انجمن اسکی روی آب کشور و عضو کمیته فنی کنفدراسیون آسیا در این نشست شرکت خواهد کرد.
همچنین سمینار داوری "کیبل ویک بورد" هم 17 و 18 آبان در محل مذکور برگزار خواهد شد.


مذاکرات رضایت بخش دبیر انجمن اسکی روی آب با روسای فدراسیون جهانی و آسیایی

چهارشنبه   1396/06/22

عباس ناطق نوري دبير انجمن اسكي روي آب ايران و عضو كميته فني كنفدراسيون آسيا كه براي شركت در اجلاس جهاني اسكي روي آب و تماشاي رقابتهاي جهاني اين رشته به پاريس سفر كرده بود جلسات و مذاكرات رضايت بخش با مقامات جهاني و آسيايي برگزار كرد .

ابتدا دبير انجمن اسكي روي آب كشورمان در ديداري يك ساعته با "پاول فونگ" رئيس اجرايي فدراسيون جهاني و"توماس لين " رئيس كنفدراسيون آسيا در رابطه با برنامه هاي انجمن اسكي روي آب ايران گفت گو كرد و مقرر شد در صورت فراهم شدن شرايط طي 2 الي 3 سال آينده ايران ميزبان يكي از رقابتهاي قهرماني آسيا يا جهان باشد . همچنين پاول فونگ ابراز تمايل كرد كه سال آينده به همراه رئيس فدراسيون جهاني به ايران سفر كرده و كمكهاي بيشتري به توسعه اسكي روي آب كشورمان نمايند .
ناطق نوري همچنين در ديدار جداگانه با " خوزه آنتونيو پرز پريگو" رئيس فدراسيون جهاني اسكي روي آب مجدداً‌ انتخاب وي به رياست فدراسيون جهاني را تبريك گفت و ابراز اميدواري كرد كه با حضور او كشورهاي آسيايي نيز بتوانند با قدرت در سطح اول جهان حضور داشته باشند .رئيس فدراسيون جهاني از حضور مقامات ايران در اجلاس پاريس تشكر كرد و ابراز داشت سال آينده به ايران خواهد آمد . همچنين بستر لازم براي براي برگزاري دوره هاي پيشرفته مربيگري و داوري در ايران را فراهم خواهد كرد تا اسكي بازان و مربيان ايراني به دانش روز دنيا برسند .
در اين ديدار ناطق نوري لوح يادبود انجمن اسكي روي آب را به فدراسيون جهاني اسكي اهدا كرد . نوري همچنين دقايقي با " پاتريك مارتين " رئيس فدراسيون اسكي روي آب فرانسه ديدار كرد و از ميزباني اجلاس جهاني و مسابقات قهرماني جهان تقدير نمود و نائب قهرماني فرانسه در اين رقابتها را تبريك گفت . همچنين وي بر گسترش روابط فدراسيونهاي دو كشور تاكيد كرد . " پاتريك مارتين " از حضور مقامات اسكي روي اب ايران براي شركت در اجلاس جهاني و تماشاي مسابقات جهاني قدرداني كرد و ابراز داشت نهايت همكاري بين فدراسيون فرانسه و انجمن ايران در آينده صورت خواهد گرفت . درپايان ناطق نوري لوح يادبود انجمن اسكي روي آب را به پاتريك مارتين اهدا كرد .


در انتخابات فدراسیون جهانی اسکی روی آب- پاریس یک مکزیکی رییس فدراسیون جهانی شد.

پنجشنبه 1396/06/16
انتخابات فدراسیون جهانی اسکی روی آب پنجشنبه شب برگزار شد وطی آن « خوزه آنتونیو پرز پریگو» از مکزیک به عنوان رییس جدید این فدراسیون انتخاب شد.

در این انتخابات نامبرده با ۱۷۰ رای به عنوان رییس حدید فدراسبون جهانی اسکی روی آب انتخاب شد.
پیشتر « کونو ریچارد» از سوییس این مسوولیت را برعهده داشت که پس از انتخابات امشب با چشمانی اشکبار جایش را به پرز پریگو داد.
علیرضا مهر صادقی رییس و عباس ناطق نوری دبیر انجمن اسکی روی آب در این مجمع انتخاباتی حضور داشتند.


به دعوت فدراسیون جهانی اسکی روی آب؛ نمایندگان ایران فردا به فرانسه می روند

سه شنبه 1396/06/14

به دعوت فدراسیون جهانی اسکی روی آب ، رییس و دبیر انجمن این رشته در کشورمان فردا ( چهارشنبه ) راهی فرانسه می شوند تا در اجلاس مهم جهانی و انتخابات پیش روحضور یابند.

عليرضا مهرصادقى رئيس انجمن اسكى روى آب ايران و عباس ناطق نورى دبير انجمن بمنظور شرکت در اجلاس جهانى اسكى روى آب که همزمان با مسابقات جهانى اسكى روى آب در پاريس برگزار می شود ، حضورخواهند یافت.
اجلاس جهانى اسكى روى آب در پاريس از مهم ترين نشست هاى سال هاى اخير قلمداد می شود كه انتخابات رئيس ، دبيركل و خزانه دار فدراسيون جهانى نيز از مهم ترين برنامه هاى آن خواهد بود.
مسابقات جهانى اسكى روى آب نيز از تاريخ ١٢ تا ١٩ شهريور در پاريس انجام خواهد شد كه رئيس و دبير انجمن اسكى روى آب ايران هم ضمن تماشای این رقابتهای معتبر قرار است با مسوولان فدراسیون جهانی و دیگر مقامات ، جلساتی برگزار کنند.
همچنين مرتضى ناطق نورى از قهرمانان سابق و پيشكسوت اسكى روى آب ايران به دعوت پاتريك مارتين رئيس فدراسيون اسكى روى آب فرانسه براى تماشاى مسابقات جهانى اسكى روى آب عازم پاريس خواهد شد


انتصاب كميته كيبل اسكي و ويك بورد

دوشنبه     1396/06/13  

طي حكمي از سوي " عليرضا مهرصادقي " رئيس انجمن اسكي روي آب ايران اعضاي كميته كيبل اسكي و ويك بورد منصوب شدند.

بر اساس اين حكم آقايان اميد اصلان ، نويد باهري ، حميد خودسياني ، محمد علي خوش باطن ، سروش سبحاني ، حميدرضا سليم ، محمد ويسه به مدت يكسال به عنوان اعضاي اين كميته منصوب شدند .
اين كميته در جهت رشد و توسعه رشته هاي كيبل اسكي و ويك بورد با هماهنگي انجمن اسكي روي آب كشور فعاليت خواهد داشت .


با رایزنی انجمن اسکی روی آب مجوزفدراسیون جهانی برای بانوان ایرانی با حجاب اسلامی صادر شد.

يكشنبه   1396/06/12

فدراسيون جهاني اسكي روي آب (IWWF) موافقت خود را براي حضور بانوان اسكي روي آب ايران با پوشش اسلامي در رقابتهاي آسيايي و جهاني را اعلام كرد .

با رايزني انجمن اسكي روي آب ايران و مكاتباتي كه با فدراسيون جهاني صورت گرفت ، فدراسيون جهاني رسماً مجوز بانوان كشورمان با حجاب اسلامي را در رقابتهاي بين المللي صادر كرد و از اين پس ملي پوشان  اسكي روي آب كشورمان در بخش بانوان با لباسي كه از سوي وزارت ورزش و جوانان مورد تاييد قرار گرفته حضور خواهند يافت .
گفتني است " عليرضا مهرصادقي " رئيس انجمن اسكي روي آب ايران ، نائب رئيس و " عباس ناطق نوري " دبير انجمن ، عضو كميته فني كنفدراسيون آسيا هستند .


شانزدهمین دوره نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی

سه شنبه 1395/05/31

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی طی روزهای 13 لغایت 16 شهریورماه سال جاری درمصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود . 

این نمایشگاه با مشارکت شرکت نمایشگاهی میلاد نور ، وزارت ورزش و جوانان ، کمیته ملی المپیک ، فدراسیونهای ورزشی ، وزارت صنعت و معدن و تجارت ، سازمان توسعه تجارت ایران و تولیدکنندگان لوازم ، پوشاک و تجهیزات ورزشی برگزار خواهد شد .


با حضور سه ورزشکار تیم ملی اسکی روی آب از شنبه استارت میزند.

سه شنبه 1396/04/20

اولين اردوى تداركاتى تيم ملى اسكى روى آب ايران در سال ٩٦ از روز شنبه ٢٤ تيرماه در درياچه آزادی تهران استارت خواهد خورد.


به گزارش روابط عمومی با اعلام حميد قدمى سرمربى تيم ملى اسكى روى آب نفرات ذيل طى مدت ١٠ روز در اين اردو حضور خواهند داشت.
رشته اسلالوم : امير حسين ماهيگير از مازندران
رشته ويك بورد : سروش سبحانى از تهران
رشته پرش : مهرداد الوانى از تهران
در خلال اين اردو اسكى بازان مستعد زير ١٧ سال نيز در كنار ملى پوشان حضور خواهند داشت.
انجمن اسکی روی آب اعلام کرد این اردوی تدارکاتی به منظور آماده نگه داشتن ملی پوشان جهت حضور در مسابقات احتمالی پیش رو برگزار خواهد شد.
 


شهریور ماه به میزبانی پاریس نمایندگان ایران در اجلاس جهانی اسکی روی آب شرکت می کنند.

یکشنبه 1396/02/17

نمایندگان کشورمان با دعوت فدراسیون جهانی در اجلاس بین المللی اسکی روی آب که شهریور ماه سالجاری در فرانسه برگزار می شود شرکت خواهند کرد.

نشست فدراسیون جهانی اسکی روی آب روز 16 شهریور در شهر پاریس پایتخت فرانسه برگزار می شود و قرار است مسئولان انجمن اسکی روی آب کشورمان در این اجلاس حضور پیدا کنند.
"علیرضا مهر صادقی" رییس انجمن اسکی روی آب کشور مسئولیت نایب رییسی کنفدراسیون آسیا را عهده دار است و "عباس ناطق نوری" دبیر انجمن عضو کمیته فنی فدراسیون آسیایی است.
گفتنی است مسابقات جهانی اسکی روی آب هم طی روزهای 12 تا 19 شهریور در پاریس برگزار خواهد شد.


اولین دوره مربیگری " کایت بوردینگ " با حضور مدرس خارجی برگزار میگردد.

سه شنبه 1396/01/16
دبیر انجمن اسکی روی آب گفت: قرار است در سال 96 اولین دوره مربیگری درجه 3 "کایت بوردینگ" را با حضور مدرس خارجی برگزار کنیم.

"عباس ناطق نوری"  با بیان این مطلب افزود:کلاس مذکور در ابتدای نیمه دوم سال جاری و در یکی از جزایر کیش یا قشم برگزار خواهد شد و قصد داریم برای تدریس این کلاس از یک مربی صاحب نام و با سابقه خارجی دعوت کنیم که در حال رایزنی هستیم تا از وجود یکی از مدرسان مجرب بهره ببریم.
وی اظهار داشت:دوره مربیگری کایت بوردینگ برای اولین بار و با قوانین بین المللی در کشور برگزار می شود و لذا به ورزشکاران این رشته توصیه می کنیم که از شرکت در دوره های متفرقه که تحت نظر افراد غیر متخصص و سودجو برپا می شود خودداری کنند.


پیام تبریک علیرضا مهرصادقی ریاست انجمن اسکی روی آب بمناسبت سال نو


انتصاب مسول کمیته اسکی روی آب استان هرمزگان

چهارشنبه 1395/12/04

بنابر پیشنهاد رییس هیات انجمنهای ورزشی استان هرمزگان و با حکم "علیرضا مهر صادقی" رییس انجمن اسکی روی آب کشور، مسئول کمیته اسکی روی این استان منصوب شد.
بر این اساس "مجید فیروزی" به عنوان مسئول کمیته اسکی روی آب استان هرمزگان منصوب و معرفی شد.


مسابقات کاپ 3 کیبل اسکی - کیش

شنبه 1395/11/23

نفرات برتررده های مختلف سنی مسابقات كيبل اسكى كاپ ٣ گراميداشت دهه فجر  معرفی شدند ؛

مسابقات كيبل اسكى كاپ ٣ گراميداشت دهه فجر که با شركت ٣٦ اسكى باز در جزيره كيش برگزار شد با معرفی نفرات برتر رده های سنی مختلف به پایان رسید.
 مراسم اختتاميه اين مسابقات با حضور عباس ناطق نورى دبير انجمن اسكى روى آب ، مسئولين پارك كيبل اسكى ، نماينده شركت پارس آنلاين ، گروه ردلاين و تنى چند از مسئولين جزيره كيش برگزار شد.
این رقابتها در سه رده سنی و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد که نتایج مسابقات به شرح است:
رده سنى زير ١٨ سال بانوان :       
١- زيتون اياز
٢- آيدا عظيمى
٣- ثنا مزينانيان
رده سنى آزاد بانوان :
١- كيميا واعظى
٢- زيتون اياز
٣- آيدا عظيمى
رده سنى زير ١٨ سال آقايان:
١- اميرعلى بنده نژاد
٢- ياسين گودرزى
٣- پاكان پناه خواه
رده سنى آزاد آقايان :
١- اميد اصلان
٢- آرش شمالى مقدم
٣- ابراهيم مكى
رده سنى بالاى ٣٥ سال آقايان:
١- عليرضا اعظمى نژاد
٢- مازيار اقبال
٣- اصغر عظيمى
اين رقابت ها با همكارى انجمن اسكى روى آب ، موسسه ورزش منطقه آزاد كيش ، شركت پارس آنلاين ، گروه ردلاين و پارك كيبل اسكى طى روزهاى ٢٠ تا ٢٢ بهمن در پارك كيبل اسكى جزیره کیش برگزار شد.


مسابقات کاپ 3 کیبل اسکی در سه رده سنی برگزار می شود .

چهارشنبه 1395/11/13

انجمن اسکی روی آب در نظر دارد مسابقات کاپ 3 کیبل اسکی ویژه آقایان و بانوان گرامیداشت دهه فجر را طی روزهای 21 و 22 بهمن ماه در جزیره کیش برگزار نماید .

این رقابتها که در مجموعه کیبل اسمی کیش برگزار میشود در سه رده سنی نوجوانان ، آزاد و بالای 35 سال برگزار خواهد شد .
این مسابقات با همکاری انجمن اسکی روی آب ، موسسه ورزش منطقه آزاد کیش ، شرکت پارس آنلاین ، تیم ردلاین و پارک کیبل اسکی کیش برگزار خواهد شد.


سرپرست کمیته اسکی روی آب بوشهر معرفی شد .

سه شنبه 1395/11/12

بنا بر پیشنهاد هیات انجمنهای ورزشی استان بوشهر و حکم علیرضا مهرصادقی رئیس انجمن اسکی روی آب کشور سرپرست کمیته اسکی روی آب استان بوشهر منصوب شد.

بر این اساس " محمد کللی " به عنوان سرپرست کمیته اسکی روی آب استان بوشهر معرفی و منصوب شد.


انتصاب مسئول کمیته حقوقی انجمن اسکی روی آب

یکشنبه 1395/11/10

طی حکمی از سوی علیرضا مهرصادقی رئیس انجمن اسکی روی آب کشورمسئول کمیته حقوقی این انجمن منصوب شد .

بر این اساس " رامین ساجدی فر" به عنوان مسئول کمیته حقوقی انجمن اسکی روی آب معرفی و منصوب شد .
وی دارای مدرک فوق لیسانس حقوق قضایی و همچنین مربیگری اسکی روی آب می باشد.


مسئول کمیته کایت بوردینگ قشم منصوب شد.

چهارشنبه   1395/10/08

با حکمی از سوی علیرضا مهرصادقی رئیس انجمن اسکی روی آب ؛ مسئول کمیته کایت بوردینگ قشم منصوب شد.

در این حکم رئیس انجمن اسکی روی آب " علی بیات " را به عنوان مسئول کمیته کایت بوردینگ قشم منصوب کرد . نامبرده به پیشنهاد مشاور مدیرعامل در مدیریت سلامت ، ورزش و امور اجتماعی منطقه آزاد قشم و با حکم مهندس مهرصادقی به این سمت منصوب شد .
کایت بوردینگ تلفیقی از اسکی روی آب و کایت است که از سال گذشته برای نخستین بار و به صورت رسمی در انجمن اسکی روی آب فعالیت میکند .


مسئولان انجمن اسکی روی آب عازم قشم میشوند

سه شنبه 1395/10/07

مسئولان انجمن اسکی روی آب برای راه اندازی کمیته کایت بوردینگ عازم قشم خواهند شد.

بدین منظور عباس ناطق نوری دبیر انجمن به همراه حمید رسول زاده و حمید قدمی دو تن از اعضای هیات رئیسه این انجمن به منظور
بازدید از امکانات و بررسی شرایط اسکی روی آب در جزیره قشم و البته راه اندازی کمیته کایت بوردینگ امروز به قشم سفر خواهند کرد .
در این سفر دست اندرکاران انجمن اسکی روی آب با مسئولان ورزش قشم دیدار و گفت و گو میکنند و راههای توسعه این رشته را در این
جزیره بررسی خواهند کرد.
 


حضور دبیر انجمن اسکی روی آب در کیش برای بررسی مسابقات کیبل اسکی و دوره درجه 3

دوشنبه  1395/08/24
 جزیره کیش به زودی میزبان مسابقات کیبل اسکی و همچنین دوره مربیگری درجه 3 اسکی روی آب خواهد بود .

به همین منظور عباس ناطق نوری دبیر انجمن فردا عازم کیش خواهد شد تا وضعیت میزبانی این منطقه را برای برگزاری مسابقات کیبل اسکی و دوره مربیگری درجه 3 بررسی کند .
وی قرار است همچنین با مسئولان ورزش کیش دیدار کرده  تمرین ورزشکاران اسکی روی آب را نیز زیر نظر خواهد گرفت.


کارگاه و دوره مربیگری درجه اسکی روی آب به پایان رسید.

شنبه  1395/08/01

کارگاه و دوره مربیگری درجه 3 اسکی روی اب که در مجموعه ورزشی آزادی جریان داشت به کار خود پایان داد .

این کارگاه و دوره آموزشی در دو بخش تئوری و عملی با حضور 40 مربی از نقاط مختلف کشور برگزار شد که طی آن شرکت کنندگان  آموزشهای لازم را زیر نظر اساتید برجسته و خبره گذراندند.
در پایان این دوره امتحان عملی و همچنین تئوری عمومی و تخصصی برگزار شد که به زعم مدرسان ، انگیزه و اراده مربیان قابل توجه بود .
آقایان موسی قدمی ، مرتضی ناطق نوری ، مجید قدمی ، حمید قدمی ، علی قدمی از پیشکسوتان و قهرمانان این رشته وظیفه تدریس دوره ها رو به عهده داشتند .

 


کارگاه و دوره مربیگری درجه 3 اسکی روی آب آقایان و بانوان

سه شنبه   1395/07/28

کارگاه و دوره مربیگری درجه 3 از امروز در دریاچه مجموعه ورزشی تهران برگزار میگردد ؛

این دوره آموزشی در دو بخش تئوری و عملی طی روزهای 27 لغایت 30 مهر در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار میگردد .
موسی قدمی ، مرتضی ناطق نوری ، علیرضا نسیم واریانی ، مجید قدمی ، حمید قدمی و علی قدمی از پیشکسوتان و قهرمانان پیشین اسکی روی آب وظیفه تدریس این دوره ها را بر عهده دارند .


برگزاري دوره عملي مربيگري درجه 3 به ميزباني بندرانزلي

شنبه 1395/07/17

انجمن اسكي روي آب يك دوره مربيگري درجه 3 ويژه آقايان در بندرانزلي برگزار كرد.

اين دوره مربيگري به صورت عملي برگزار شد و شركت كنندگان با آخرين قوانين آموزش اسكي روي آب آشنا شدند . اين كلاس مربيگري با حضور عباس ناطق نوري دبير انجمن اسكي روي آب ، حجت رحمت خواه رئيس ورزش منطقه آزاد انزلي و سرپرست هيات انجمنهاي ورزشي استان گيلان ،‌علي كارگر مسئول كميته اسكي روي آب استان گيلان ، رضا زاده مسئول كميته اسكي روي آب شهرستان انزلي ، بهنام مسكوب و سروش سبحاني اعضاي تيم ملي اسكي روي آب ايران برگزار شد .


عباس ناطق نوري عضو كميته فني كنفدراسيون اسكي روي آب آسيا شد.

يكشنبه 1395/07/11

عباس ناطق نوري دبير انجمن اسكي روي آب كشورمان به عنوان يكي از اعضاي اصلي كميته فني كنفدراسيون اسكي روي آب آسيا انتخاب شد .

" جئو فري كي " رئيس سنگاپوري كميته فني كنفدراسيون اسكي روي آب آسيا اعضاي اين كميته را معرفي كرد كه بر اين اساس 9 نفر به عنوان اعضاي اصلي ،‌ 2 نفر عضو علي البدل و 2 نفر هم به عنوان نميانده ورزشكاران اين رشته انتخاب شدند .
اعضاي اصلي كميته فني كنفدراسيون اسكي روي آب آسيا :
جئوفري كي از سنگاپور( رئيس كميته فني آسيا )‌
عباس ناطق نوري از ايران
مارك زوكرنين از اندونزي
پارك دونگ جين از كره جنوبي
حنيفا يونگ از مالزي
شينيچي ساكاتا از ژاپن
بروس كاكبرن از استراليا
گلن ويليامز از نيوزلند
وين برايانت از استراليا
اعضاي علي البدل :
پارك جونگ سو از كره جنوبي و ليو گانگ شائو ازتايوان
نماينده ورزشكاران :
كوهي ياماگوچي از ژاپن  و جي مين جونگ از كره جنوبي
گفتني است عباس ناطق نوري ماه گذشته هم به عضويت شوراي مسابقات كنفدراسيون اسكي روي آب آسيا درآمده بود.


برگزاري كارگاه و دوره مربيگري درجه 3 اسكي روي آب در مجموعه ورزشي آزادي

سه شنبه  1395/07/06

انجمن اسكي روي آب كشور با همكاري هيات انجمنهاي ورزشي استان تهران قرار است يك دوره كارگاه و دوره مربيگري درجه 3 ويژه آقايان و بانوان طي روزهاي 27 لغايت 30 مهر ماه جاري برگزار كند .
اين دوره آموزشي در دو بخش تئوري و عملي در مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار خواهد شد .
موسي قدمي ، مرتضي ناطق نوري ، عليرضا نسيم وارياني ، مجيد قدمي ، حميد قدمي و علي قدمي از پيشكسوتان و قهرمانان پيشين اسكي روي آب وظيفه تدريس اين دوره را به عهده دارند .


انتصاب مسئول كميته اسكي روي آب استان مركزي

دوشنبه   1395/06/29

طي حكمي از سوي عليرضا مهر صادقي رئيس انجمن اسكي روي آب كشور  و بنا به پيشنهاد هيات انجمنهاي ورزشي استان مركزي مسئول كميته اسكي روي آب اين استان منصوب شد . بر اين اساس "محسن غلاميان " به عنوان مسئول كميته اسكي روي آب استان مركزي منصوب شد.


انتصاب مسئول کمیته اسکی روی آب استان زنجان

یکشنبه  1395/06/21
طی حکمی از سوی علیرضا مهرصادقی رئیس
انجمن اسکی روی آب کشور وبنا به پیشنهادهیات
انجمنهای ورزشی استان زنجان مسئول کمیته
اسکی روی آب این استان منصوب شد.
بر این اساس " ناصر حق طلب " به عنوان مسئول
کمیته اسکی روی آب استان زنجان منصوب و معرفی شد.
 


انتصاب مسئول کمیته اسکی روی آب استان خوزستان

یکشنبه  1395/06/21


طی حکمی از سوی علیرضا مهرصادقی رئیس انجمن اسکی روی آب کشور و
بنا به پیشنهادهیات انجمنهای ورزشی استان خوزستان مسئول کمیته اسکی روی
آب این استان منصوب شد.بر این اساس " مرتضی قزباف نژاد " به عنوان مسئول
کمیته اسکی روی آب استان خوزستان منصوب و معرفی شد.


انتصاب مسئول کمیته اسکی روی آب استان فارس

یکشنبه   1395/06/21


طی حکمی از سوی علیرضا مهرصادقی رئیس انجمن اسکی روی
آب کشورو بنا به پیشنهادهیات انجمنهای ورزشی استان فارس
مسئول کمیته اسکی روی آب این استان منصوب شد. بر این اساس 
مهران مقدم  " به عنوان مسئول کمیته اسکی روی آب استان
فارس منصوب و معرفی شد.


عباس ناطق نوری : مذاکرات مفیدی با رییس کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا داشتم.

چهارشنبه  1395/06/10

عباس ناطق نوری : مذاکرات مفیدی با رییس کنفدراسیون اسکی روی آب اسیا داشتم / توماس لین و پاول فنگ به ایران می آیند.

دبیر انجمن اسکی روی آب کشورمان با تاکید بر کسب دو کرسی مهم در کنفدراسیون آسیا گفت : در جریان نشست های اخیر در کره جنوبی با رییس کنفدراسیون آسیا و همچنین مدیر اجرایی فدراسیون جهانی اسکی روی آب دیدارهای مفیدی انجام شد که مقرر گردید این دو چهره نام آشنای آسیایی و جهانی به کشورمان سفر کنند.
عباس ناطق نوری در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی اضافه کرد : برای نخستین بار اسکی روی آب ایران موفق شد دو کرسی بسیار مهم در عرصه آسیا کسب کند که در این راستا مهندس علیرضا مهر صادقی رییس انجمن اسکی روی آب کشورمان با رای قاطع به عنوان نایب رییس کنفدراسیون آسیا انتخاب شد و بنده نیز به عضویت شورای مسابقات اسکی روی آب آسیا انتخاب شدم .
وی افزود : درجریان اجلاس اخیر کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا بنده با توماس لین رییس تایوانی و جدید این قاره و همچنین پاول فنگ رییس سنگاپوری فدراسیون جهانی مذاکرات مفیدی داشتم . این دو چهره نام آشنا ، در این نشست ضمن تشکر از نگاه ویژه ایران به اسکی روی آب قول تعامل بیشتر دادند و مقرر گردید لین و فنگ در فرصت مناسب به کشورمان سفر کنند.
ناطق نوری در ادامه گفت : انتخاب مهندس مهر صادقی آنهم با اکثریت آرا یک موفقیت بزرگ بود و من خوشحال هستم که از نامزدی ایشان در اجلاس کنفدراسیون آسیا بخوبی دفاع کردم و به واقع وی مزد زحمات و تلاش خود را گرفت.
همچنین با تاکید بر سطح بالای مسابقات قهرمانی آسیا که اخیرا در کره جنوبی برگزار شد ، اظهار داشت : برای اولین بار در بخش ویک بورد ورزشکار اعزام کردیم که عملکرد خوبی داشت و دو ورزشکار دیگر در بخش پرش و اسلالوم رکوردهای ایران را بهبود بخشیدند. بهرحال حضور ایران در میان 12 کشور شرکت کننده برای مسوولان کنفدراسیون آسیا جالب توجه بود .
دبیر انجمن اسکی روی آب در پایان گفت : حضور ما در رقابتهای قهرمانی آسیا از جهات بسیاری پربار بود و طبعا برای آنکه در رقابتهای آتی بتوانیم نتایج بهتری بگیریم ، باید برنامه ریزی قوی تری پیشه کنیم که امید است با حمایت های بیشتر بتوانیم در این مسیر حرکت کنیم .


علیرضا مهر صادقی نایب رییس کنفدراسیون آسیا شد.

شنبه   1395/06/06
اجلاس کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا در شهر" یئونگ ونگ" کره جنوبی برگزار شد که طی آن مهندس علیرضا مهر صادقی رییس انجمن اسکی روی آب کشورمان به عنوان نایب رییس این کنفدراسیون انتخاب گردید.
 این نشست که همزمان با برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا برگزار شد ، عباس ناطق نوری دبیر انجمن اسکی روی آب ایران به عنوان نماینده کشورمان حضور داشت .
طی این اجلاس ، مهرصادقی یکی از نامزد های انتخابات ، با رای قاطع تمامی اعضا به عنوان نایب رییس کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا انتخاب شد که این موفقیت بزرگی بر ای این رشته پرطرفدارو جذاب به شمار می رود.
ضمنا "کریس هوارث " از هکنگ کنگ در سمت دبیر کلی ابقا گردید اما " توماس لین " از تایوان که پیشتر نایب رییس بود به عنوان رییس کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا انتخاب شد.


عباس ناطق نوری عضو شورای مسابقات کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا شد.

شنبه   1395/06/06

در اجلاس کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا که در شهر" یئونگ ونگ" کره جنوبی برگزار شد عباس ناطق نوری دبیر انجمن اسکی روی آب کشورمان به عنوان عضو شورای مسابقات آسیا انتخاب شد.

در این نشست که همزمان با برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا برگزار شد ، ناطق نوری بااکثریت آرا به عنوان عضو شورای مسابقات اسکی روی آب آسیا ( اسلالوم ، تریک و پرش ) انتخاب شد.
دراین اجلاس همچنین علیرضا مهرصادقی رییس انجمن اسکی روی آب و یکی از نامزد های انتخابات ، با رای قاطع تمامی اعضا به عنوان نایب رییس کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا انتخاب شد که این دو موفقیت بزرگ برای اولین بار بر ای این رشته پرطرفدارو جذاب کشورمان رقم خورد.
ضمنا "کریس هوارث " از هکنگ کنگ در سمت دبیر کلی ابقا گردید اما " توماس لین " از تایوان که پیشتر نایب رییس بود به عنوان رییس کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا انتخاب شد.
براساس این گزارش ، دبیر انجمن اسکی روی آب کشورمان نشستی با توماس لین داشت ولوح یادبود رابه رییس جدید کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا اهدا کرده و با وی مذاکرات مفیدی انجام داد.
در این جلسه ، توماس لین ضمن قدردانی از مسوولان انجمن اسکی روی آب ایران به سبب عنایت ویژه به این ورزش و حضور ورزشکاران کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا در کره جنوبی ، تاکید کرد که در نخستین فرصت به ایران سفر خواهد کرد .


برای شرکت در مسابقات آسیایی تیم ملی اسکی روی آب کشورمان وارد کره جنوبی شد.

یکشنبه  1395/05/31

ملی پوشان اسکی روی آب کشورمان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا شب گذشته وارد شهر "یئونگ ونگ" کره جنوبی شدند.

مهرداد الوانی، سروش سبحانی،بهنام مسکوب و امیرحسین ماهیگیر 4 ورزشکار اعزامی هستند که اولین جلسه تمرینی خود را امروز در کره برگزار کردند.
قرار است در مسابقات قهرمانی آسیا ، امیرحسین ماهیگیر در رقابتهای اسلالوم ، مسکوب و الوانی در بخش پرش و سبحانی در رقابتهای ویک برد با رقبای آسیایی رقابت کنند.
عباس ناطق نوری دبیر انجمن اسکی روی آب سرپرست تیم اعزامی است.
گفتنی است مسابقات اسکی روی آب قهرمانی آسیا طی روزهای 2 تا 6 شهریور برگزار خواهد شد.


تیم ملی اسکی روی آب جمعه به کره جنوبی می رود.

چهارشنبه  1395/05/27
ملی پوشان اسکی روی آب کشورمان که هم اکنون در اردوی آماده سازی بسر می برند ، روزجمعه 29 مردادماه جاری راهی کره جنوبی می شوند تا در رقابتهای قهرمانی آسیا شرکت کنند .در حال حاضر 4 ورزشکار اعزامی به نامهای مهرداد الوانی، سروش سبحانی،بهنام مسکوب و امیرحسین ماهیگیر تمرینات خود را در دریاچه مجموعه آزادی تهران دنبال می کنند.
قرار است در مسابقات قهرمانی آسیا ، امیرحسین ماهیگیر در رقابتهای اسلالوم ، مسکوب و الوانی در بخش پرش و سبحانی در رقابتهای ویک برد با رقبای آسیایی رقابت کنند.
این نفرات به همراه عباس ناطق نوری دبیر انجمن اسکی روی آب که سرپرستی تیم اعزامی را عهده دار خواهد بود ، راهی کره جنوبی خواهند شد.
گفتنی است مسابقات اسکی روی آب قهرمانی آسیا طی روزهای 2 تا 6 شهریور ماه سالجاری در شهر "یئونگ ونگ" کره جنوبی برگزار خواهد شد.


اردوی تیم ملی اسکی روی آب از امروز آغاز می شود .

شنبه  1393/05/23
اردوی تیم ملی اسکی روی آب کشورمان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا از امروز(شنبه) آغاز می شود. این اردو که تا 28 مرداد در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود 4 ورزشکار اعزامی به نامهای مهرداد الوانی، سروش سبحانی،بهنام مسکوب و امیرحسین ماهیگیر تحت هدایت حمید قدمی به عنوان سرمربی تمرینات آماده سازی خود را دنبال خواهند کرد.
گفتنی است مسابقات اسکی روی آب قهرمانی آسیا طی روزهای 2 تا 6 شهریور ماه سالجاری در شهر "یئونگ ونگ" کره جنوبی برگزار خواهد شد.


مسابقات آزاد کیبل اسکی کاپ 2 در دریاچه فشافویه برگزار شد .

شنبه  1395/05/16

مسابقات كيبل اسكى كاپ ٢ آزاد فشافويه با شركت ٢٠ اسكى باز در دو رده سنى زير ١٨ سال و آزاد برگزار گرديد. در اين دوره از مسابقات اسكى بازان تهران و جزيره كيش به رقابت پرداختند كه نتايج اين مسابقات به شرح زير مى باشد:
رده سنى زير ١٨ سال :


مقام اول : امير على بنده نژاد
مقام دوم : دانيال سرمست
مقام سوم : آرمان نائى
رده سنى آزاد :
مقام اول : حميد خودسيانى
مقام دوم : كيوان عبادنژاد
مقام سوم : اميرعلى بنده نژاد
مقام چهارم : سيامك كوشايى
مقام پنجم : آرش شمالى مقدم
مقام ششم : اردشير قوانلوپور
اين مسابقات با حضور عباس ناطق نورى دبيرانجمن اسكى روى آب ، سارا حيدرى نايب رييس بانوان انجمن ، مجتبی جانعلی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ری ، رضا شیرزادی ریاست اداره ورزش و جوانان حسن آباد فشافویه ، خاکی سرپرست بخشداری حسن آباد فشافویه ، شهباز بیگی ریاست آموزش و پرورش فشافویه ، تیمورزاده معاون پرورشی آموزش و پرورش فشافویه و مسولین انجمن سافت بال و علاقه مندان به اين ورزش برگزار شد. 
در پايان به نفرات برتر احكام قهرمانى ، مدال و جوايز نفيسى توسط عليرضا نسيم واريانى مسئول كميته پيشكسوتان انجمن و رضا صياد از پيشكسوتان اسكى روى آب اهدا گرديد.

اين مسابقات با همكارى انجمن اسكى روى آب ، باشگاه اسكى روى آب فشافويه و هيئت انجمن هاى ورزشى استان تهران برگزار گرديد.


دعوت از ایران برای ثبت نام در انتخابات رئیس و دبیر کل جهانی

سه شنبه  1395/05/05

فدراسیون بین المللی اسکی روی آب طی نامه ای از انجمن اسکی روی آب ایران و فدراسیونهای عضو درخواست کرد برای ثبت نام در انتخابات رییس و دبیر کل جهانی اقدام کنند.

 فدراسیون جهانی اسکی روی آب (IWWF) قرار است در اجلاس سال آینده برای معرفی رییس و دبیر کل جدید انتخابات برگزار کند و به همین منظور از فدراسیون و انجمنهای عضو از جمله ایران درخواست کرده که در صورت تمایل نسبت به معرفی کاندیدای خود اقدام کنند.
گفتنی است "کونو ریچارد" رییس فعلی فدراسیون جهانی اسکی روی آب به دلیل کهولت سن خواستار کناره گیری از این پست است.


مسابقات کیبل اسکی " کاپ دو " در فشافویه برگزار می شود .

دو شنبه   1395/04/21

مسابقات کیبل اسکی "کاپ دو"در فشافویه برگزار می شود/ کارگاههای آموزشی و کلاسهای مربیگری ماه آینده در پنج منطقه کشور برپا خواهد شد.  

 
دبیر انجمن اسکی روی آب ضمن ارائه برنامه های آتی ، گفت:مسابقات کیبل اسکی"کاپ دو"کشور اواخر ماه جاری در دریاچه فشافویه برگزار خواهد شد.

عباس ناطق نوری ضمن بیان این مطلب اضافه کرد:این مسابقات روز پنجشنبه 14مرداد ماه دردورده آقایان و بانوان در فشافویه برگزار می شود.البته" کاپ یک " اردیبهشت ماه امسال در کیش برگزار شد که انگیزه بالای جوانان و حضور پربار ورزشکاران، مایه امیدواری شد.

وی افزود:ضمنا در نظر داریم 21 مرداد ماه آینده مسابقات"اسلالوم آماتوری"را با حضور آقایان و بانوان در دریاچه فشافویه برگزار کنیم.همچنین در جشنواره ورزشهای آبی که قرار است اول مرداد ماه در دریاچه لنجان (استان اصفهان)برگزار شود،حضور داشته باشیم که تمامی این برنامه ها برای آماده سازی ورزشکاران اسکی روی آب موثر خواهد بود.

دبیر انجمن اسکی روی آب با تاکید بر اولویت برنامه های آموزشی،اظهار داشت:بزودی برنامه کارگاههای آموزشی و کلاسهای مربیگری که در پنج منطقه کشور تشکیل می شود، ارایه خواهد شد.قرار است این کلاسها را در تهران،کیش،مازندران،آذربایجان شرقی و گیلان برگزار کنیم که قطعا ارتقای سطح دانش مربیان کشور را در پی خواهد داشت.


انتصاب علیرضا مهرصادقی به عنوان رئیس انجمن اسکی روی آب

یکشنبه  1395/03/30

طی حکمی از سوی رییس فدراسیون انجمن های ورزشی ، مهندس" علیرضا مهر صادقی" به عنوان رییس انجمن اسکی روی آب منصوب شد.

در این حکم محمد علیپور ، نامبرده را که پیشتر به عنوان سرپرست این انجمن فعالیت می کرد ، به عنوان رییس انجمن اسکی روی آب منصوب نمود.شایان ذکر است مهندس مهرصادقی که بیش از 14 سال به عنوان ورزشکار در اسکی روی آب فعالیت دارد به مدت 7 سال نیز مسئولیت نایب رئیسی این انجمن را عهده دار بوده است.


 


مرکز استعدادیابی اسکی روی آب تبریز راه اندازی می شود.

یکشنبه     1395/03/16


در راستای گسترش این رشته در سراسر کشور، مرکز استعدادیابی اسکی روی آب در استان آذربایجان شرقی راه اندازی خواهد شد.


این مرکز استعداد یابی واقع در " سد امند " شهر تبریز است که تیر ماه سال جاری افتتاح خواهد شد . گفتنی است که مسئول کمیته اسکی روی آب استان آذربایجان شرقی رحیم بایرامی و مربی استعداد یابی این مرکز عباس بایرامی دو تن از پیشکسوتان این رشته هستند.

 


به ریاست علیرضا مهرصادقی ، نشست هیات رئیسه انجمن برگزار شد.

یکشنبه  1395/03/09


نشست هیات رییسه انجمن اسکی روی آب روز گذشته به ریاست علیرضا مهر صادقی در محل انجمن برگزار شد.


در این نشست علیرضا مهر صادقی سرپرست انجمن اسکی روی آب،عباس ناطق نوری دبیر انجمن، سارا حیدری نایب رییس بانوان،حمید رسول زاده،دانیار عادلی و حمید قدمی به عنوان دیگر اعضای هیات رییسه حضور داشتند.
در این جلسه فعالیتهای صورت گرفته و برنامه های پیش رو مورد آنالیز و بررسی قرار گرفت که اهم این موارد مطروحه به شرح زیر است:
١- بررسى مسابقات انتخابى كيش و گزارش اعضاى هيئت رئيسه حاضر در اين مسابقات
٢- بررسى مسابقات آسيايى تايلند
٣- بازديد از استان هايى كه درخواست راه اندازى مراكز اسكى را به انجمن ارسال نموده اند
٤- تاكيد بر اجراى بخشنامه باشگاهها و مراكز اسكى روی آب سراسر كشور كه به زودى به اين مراكز ابلاغ خواهد شد
٥- تنظيم كلاس هاى آموزشى و مربيگرى
٦- تصويب برنامه مسابقات آينده انجمن
٧- ارائه پكيج بليت١٠ و ٢٠ تايى در درياچه آزادى
٨- نظرات اعضاى هیات رئيسه و پيشنهادات برنامه هاى آينده
راه اندازی مرکز اسکی روی آب در استان لرستان

سه شنبه   1395/03/04


با حمایت انجمن و هیات انجمنهای ورزشی استان لرستان، مرکز اسکی روی آب در استان لرستان و در دریاچه "کیو" واقع در شهرستان خرم آباد رسما افتتاح و به بهره برداری رسید.

در مراسم افتتاح این مرکز "مهدی سلاطی" رییس هیات انجمنهای ورزشی استان لرستان،"هومن صارمیان" مسئول کمیته اسکی روی آب استان و جمعی از مسئولین و دست اندر کاران ورزش این استان حضور داشتند.
همچنین در نشست مشترک "هومن صارمیان" مسئول کمیته اسکی روی آب استان لرستان و "عباس ناطق نوری" دبیر انجمن اسکی روی آب  " که چندی قبل در تهران برگزار شد مقرر گردید که برای آموزش اسکی بازان استان لرستان مربیان و مدرسانی از سوی انجمن به این استان اعزام شود.


آکادمی استعدادیابی اسکی روی آب در فشافویه افتتاح شد.

شنبه    1395/03/01


آکادمی استعدادیابی اسکی روی آب روز جمعه 31 اردیبهشت طی مراسمی در دریاچه فشافویه افتتاح شد.

در این مراسم که با حضورعلیرضا مهر صادقی رئیس انجمن اسکی روی آب ، عباس ناطق نوری دبیر،  سارا حیدری نایب رئیس بانوان، موسی قدمی بنیانگذار اسکی روی آب در ایران، اعضای هیات رئیسه انجمن و برخی از قهرمانان و پیشکسوتان برگزار شد ؛ 
 ابتدا "مهرصادقی" با حرکات نمایشی اسکی روی آب و سپس قهرمانان و پیشکسوتان این رشته برنامه های ویژه و نمادین را به اجرا درآوردند.
دریاچه تفریحی و باشگاه اسکی روی آب فشافویه در کیلومتر 18 جاده تهران – قم قرار دارد که همه ساله میزبان ورزشکاران و علاقه مندان این رشته است که اکنون به عنوان آکادمی پرورش مستعدین اسکی روی آب تبدیل شده است.
مدیریت این مجموعه برعهده "ویکتور قرابیگی" از ورزشکاران اسکی روی آب است و "علیرضا نسیم واریانی" از پیشکسوتان نام آشنا و مربیان کارکشته اسکی روی آب وظیفه تدریس و آموزش هنرجویان این مرکز را عهده دار است.


 


حضور رئیس انجمن اسکی روی آب در مراسم افتتاحیه دریاچه فشافویه

شنبه   1395/03/01

آموزش و استعداد یابی مهتمرین هدف ما در سال جاری است.

رییس انجمن اسکی روی آب در مراسم افتتاح آکادمی اسکی روی آب در دریاچه فشافویه گفت:مهترین برنامه و هدف ما در سالجاری توجه ویژه به مقوله آموزش و استعدیابی است. برای تقویت زیر ساخته های اسکی روی آب لازم است که علاقه مندان به  این رشته مفرح را جذب کنیم و آ نها را با آموزش صحیح در مسیر قهرمانی قرار دهیم و برای این مهم نیاز به راه اندازی مراکز
استعداد یابی داریم.
وی افتتاح آکادمی دریاچه فشافویه را در راستای این هدف مهم خواند و تصریح کرد:دریاچه فشافویه چند سالی است که فعالیت خوبی در اسکی روی آب دارد و حالا با حمایتهای انجمن اسکی روی آب و بهره مندی از توانایی مربیان و پیشکسوتان مجرب این رشته تبدیل به آکادمی و مرکزی برای جذب استعدادهای آتیه دار شده است.
مهر صادقی اظهار داشت:البته برای توسعه و تعمیم اسکی روی آب در کشور لازم است که در هر استان مکانهای مناسب ایجاد شود و برای اینکار به حمایت وزارت ورزش و فدراسیون انجمنهای ورزشی و صد البته همکاری تنگاتنگ هیات های ورزشی نیاز داریم.
رییس انجمن اسکی روی آب که خود از ورزشکاران و متخصصین این رشته است لزوم برقراری ارتباطات بین المللی را بسیار مهم توصیف کرد و اذعان داشت:حضور در رقابتهای برون مرزی و ایجاد روابط بین المللی از دیگر اهداف عالیه انجمن برای گسترش این رشته است و ما بلافاصله پس از معرفی هیات رییسه و کمیته های تخصصی اقدام به برگزاری رقابتهای انتخابی در جزیره کیش و تشکیل تیم ملی نمودیم و چندی قبل تیم ملی 2 نفره مردان و زنان را به مسابقات جام ملتهای آسیا در تایلند اعزام کردیم.
او اضافه کرد:در راستای این برنامه در نظر داریم که برای آموزش مربیان و داوران خود از مدرسان خارجی بهره بگیریم و نمایندگان خود را به دوره های آموزشی اعزام کنیم و حتی مربیان صاحب سبک و مجرب را استخدام کنیم.
وی از تدارک برای تیم ملی اسکی روی آب جهت شرکت در رقابتهای آسیایی کره جنوبی خبر داد و گفت:برای تشکیل یک تیم ملی قوی و آینده دار برنامه های ویژه ای در درست اقدام داریم و می خواهیم در مسابقات آسیایی کره جنوبی حضوری موثر داشته باشیم.
مهر صادقی بیان داشت:در جریان رقابتهای کره جنوبی نشست کنفدراسیون آسیا هم برگزار می شود که بی شک حضور ما در این جلسه برای تقویت جایگاه اسکی روی آب ایران در قاره پهناور بسیار حائز اهمیت خواهد بود.


 
     


جمعه مراسم افتتاحیه مرکز استعدادیابی اسکی روی آب در دریاچه فشافویه

چهارشنبه   1395/02/29

دریاچه تفریحی و باشگاه اسکی روی آب فشافویه در کیلومتر 18 جاده تهران – قم قرار دارد که همه ساله میزبان ورزشکاران و علاقه مندان به این رشته است و انجمن در نظر دارد که این محل را به مرکزی به عنوان آکادمی پرورش مستعدین اسکی روی آب تبدیل کند.                          
لازم به ذکر است در مراسم گشایش فعالیت رسمی این محل در سال 95 که روز جمعه 31 اردیبهشت برگزار می شود از قهرمانان، پیشکسوتان و اعضای هیات رئیسه انجمن اسکی روی آب دعوت به عمل آورده ایم و قرار است توسط برخی از قهرمانان اجرای حرکات نمایشی و نمادین اسکی روی آب در این مرکز صورت پذیرد.
مدیریت باشگاه اسکی روی آب فشافویه برعهده "ویکتور قرابیگی" از ورزشکاران اسکی روی آب می باشد که وی توجه ویژه ای به سرمایه گذاری و توسعه این رشته دارد و همچنین مربیگری و آموزش این مرکز زیر نظر "علیرضا نسیم واریانی" از پیشکسوتان نام آشنا و مربیان کار کشته اسکی روی آب است که قهرمانان زیادی را به جامعه این رشته معرفی نموده و امید است که دریاچه فشافویه به مرکزی به عنوان آکادمی استعدادیابی اسکی روی آب در پایتخت تبدیل شود.

 


بازگشت تیم ملی اسکی روی آب از مسابقات آسیا یی تایلند

سه شنبه   1395/02/21


کاروان تیم ملی اسکی روی آب کشورمان که برای اولین بار در مسابقات جام ملتهای آسیا در تایلند شرکت کرده بود صبح امروز به تهران بازگشت.

اعضای تیم ملی اسکی روی آب ساعت 4 صبح امروز(سه شنبه) با استقبال عباس ناطق نوری دبیر انجمن اسکی روی آب،سارا حیدری نایب رییس بانوان انجمن و هدی محمدجعفر مسئول دفتر رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی وارد تهران شد.
امید اصلان و شیما امینی مقدم ملی پوشان کشورمان به سرپرستی خانم نغمه ضیابخش که به مسابقات آسیایی پوکت تایلند اعزام شده بودند عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند و موفق شدند دو مدرک داوری بین المللی نیز کسب کنند.


   


نمایش قابل قبول دو ملی پوش ایران در مسابقات جام ملتهای آسیا-تایلند

یکشنبه   1395/02/19

دو ملی پوش ایران در مسابقات اسکی روی آب (کیبل اسکی) جام ملتهای آسیا که در پوکت تایلند برگزار شد نمایش قابل قبولی ارائه دادند.

 تیم دو نفره ایران متشکل از "امید اصلان" و "شیما امینی مقدم" برای اولین بار در تاریخ این رشته در مسابقات آسیایی شرکت کردند و اگرچه در مرحله مقدماتی و مصاف با رقبای سرسخت و کارنامه دار شرق آسیا نتوانستند به دورنهایی صعود کنند ولی درخشش آنها مورد استقبال کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا به خصوص اسکی بازان مطرح منطقه شرق قاره قرار گرفت.
این درحالی است که ایران و کویت تنها کشورهایی بودند که از منطقه غرب آسیا در جام ملتهای تایلند حضور پیدا کردند و این مهم بسیار برای شرکت کنندگان و مسئولان برگزاری مسابقات حائز اهمیت بود.
شایان ذکر است در پایان مرحله مقدماتی نمایندگان کره جنوبی، ژاپن، فیلی پین و تایلند به مرحله نهایی این رقابتها راه یافتند.
نکته حائز اهمیت این رقابتها حضور "شیما امینی مقدم" با حجاب و پوشش اسلامی بود که بازتاب گسترده ای را بهمراه داشت و در واقع این لژیونر اسکی روی آب کشورمان که مقیم آمریکا است با حضور خود آنهم با حجاب کامل پرچمدار حضور بانوان این رشته در رقابتهای بین المللی لقب گرفت.


                                                                                    


دو ورزشکار کشورمان ، مسابقات اپن را قضاوت میکنند.

شنبه   1395/02/18

مسابقات اسکی روی آب جام ملتهای آسیا – تایلند                        

دو ورزشکار کشورمان ، مسابقات اوپن را قضاوت می کنند

دو ملی پوش اسکی روی آب کشورمان که قرار است در رقابتهای جام ملتهای آسیا در پوکت به مصاف رقبای قدرتمند قاره بروند، در آزمون داوری حضور یافتند که طی آن خانم شیما امینی مقدم بالاترین نمره را در میان شرکت کنندگان کسب کرد و به عنوان " داور دو ستاره " و امید اصلان به عنوان " داور یک ستاره "معرفی شدند.
خانم امینی مقدم تنها لژیونر اسکی روی آب کشورمان به عنوان تنها داور دو ستاره ایران  و همچنین اصلان در نقش داور یک ستاره رقابتهای اوپن را به عنوان کمک داور قضاوت خواهند کرد  و سپس رسما به عنوان اعضای تیم ملی ایران در رقابتهای "کیبل ویک برد " به مصاف رقبا خواهند رفت.


              


برای حضور در جام ملتهای آسیا ، تیم ملی کیبل اسکی فردا عازم تایلند خواهد شد.

چهارشنبه  1395/02/15


تیم ملی 2 نفره کیبل اسکی کشورمان برای حضور در مسابقات جام ملتهای آسیا صبح فردا عازم تایلند می شود.

 امید اصلان و شیما امینی مقدم تیم ملی 2 نفره اسکی روی آب کشورمان را تشکیل می دهند که قرار است ساعت 5 صبح فردا (پنجشنبه) از طریق ابوظبی عازم شهر پوکت محل برگزاری این رقابتها شوند.
مسابقات اسکی روی آب جام ملتهای آسیا طی روزهای 18 و 19 اردیبهشت ماه جاری در پوکت تایلند برگزار خواهد شد. گفتنی است خانم "نغمه ضیاء بخش" نایب رئیس بانوان فدراسیون انجمنهای ورزشی به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می کند.
                                                                                               
 


مسابقات اسکی روی آب انتخابی تیم ملی و استعداد یابی در کیش برگزار شد.

شنبه 1395/02/04


رقابتهای انتخابی تیم ملی و استعداد یابی گرامیداشت میلاد فرخنده حضرت علی (ع) در تاریخ 2 و 3 اردیبهشت در جزیره کیش برگزار شد.

 
در این مسابقات 40 ورزشکار مرد و زن در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بالای 35 سال به مدت دو روز در پارک کیبل اسکی کیش به رقابت پرداختند ، نکته حائز اهمیت دیگر اینکه حضور تنی چند از پیشکسوتان و کارشناسان این رشته از جمله موسی قدمی بانی اسکی روی آب در ایران و علیرضا نسیم واریانی در طول مسابقات در بالا رفتن روحیه شرکت کنندگان نقش به سزایی داشت.
در روز پایانی رقابتها با همراهی آقای جلالی معاون آموزش و ورزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش و عباس ناطق نوری دبیر انجمن به نفرات برتر مدال و جوایز نقدی اهدا گردید.
   
نفرات برتر :   
* بخش استعداد یابی خانم ها : 1- زیتون ایاز 2- نیكی ثابتی  3- ثنا مزینانی 
* بخش استعداد یابی آقایان :   1-  امیر علی بنده نژاد 2- دانیال سرمست   3- یاسین گودرزی 
* رده بزرگسالان بانوان :  1- الناز گوهری 2- كیمیا كیانی 3-كیمیا واعظی                                                 
*رده بزرگسالان آقایان :  1- امید اصلان 2- مهدی باقری  3- آرش شمالی مقدم 
* بخش  بالای 35 سال  : 1- علیرضا اعظمی نژاد  2-  فرزاد روان دوست  3- مازیار اقبال 

در پایان پس از تقدیر از مسئولان برگزاری این رقابتها امید اصلان و شیما امینی مقدم به عنوان نمایندگان کشورمان جهت حضور در رقابتهای جام ملتهای آسیا که در 18 اردیبهشت ماه سال جاری در تایلند برگزار میگردد معرفی شدند که با بالا بردن پرچم جمهوراسلامی شور و نشاط خاصی به مراسم بخشیدند.
 


نفرات برتر مسابقات کایت بورد در کیش

چهارشنبه  1395/02/01        
                

با همت کمیته کایت بورد انجمن یک دوره مسابقات کایت بورد سرعت  دیروز در جزیره کیش برگزار شد .                                                                            

این رقابتها به منظور شناسایی برترینها و با هدف توسعه  این رشته در دو گروه برگزار شد .
 در گروه اول پیام ریاحی ، کیوان آرین پور و شهاب شجاعی و در گروه دوم رضا رهنما، محمد رضا کاشانی ، ایمان عدالت و بهنام افتخاری حضور داشتند که در نهایت بهنام افتخاری در جایگاه نخست ایستاد ، محمد رضا کاشانی دوم شد و کیوان آرین پور و پیام ریاحی مشترکاً در رده سوم قرار گرفتند. 
گفتنی است این رقابتها در حضور جلالی معاون آموزش و ورزش شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش برگزار شد.
 
  


انتصاب اعضاى كميته كايت بوردينگ

سه شنبه  1395/01/24

بنابر پيشنهاد كيوان آرين پور مسئول كميته كايت بوردينگ و با حكم عليرضا مهرصادقى سرپرست انجمن اسكى روى آب ، اعضاى كميته كايت بوردينگ منصوب شدند.
بر اين اساس آقايان : پيام رياحى ، عليرضا حاضرين ، مجيد عميدى و اميد اصلان در كنار آريانپور سرپرست كميته به عنوان اعضاى كميته كايت بوردينگ معرفى شدند.


مسابقات اسكى روى آب كابلى انتخابى تيم ملى و استعداديابى

شنبه  1395/01/21

بمناسبت ولادت حضرت على (ع) ، مسابقات اسكى روى آب كابلى انتخابى تيم ملى و استعداديابى در روزهاى دوم و سوم ارديبهشت در پارك كيبل اسكى كيش برگزار خواهد شد.

اين مسابقات در سه گروه نوجوانان ، بزرگسالان و مدرسه اسكى در در بخش آقايان و بانوان زير نظر انجمن اسكى روى آب و با همكارى پارك كيبل اسكى كيش برگزار مى شود.انتصاب مسئول کمیته اسکی روی آب استان البرز

شنبه  1395/01/21

طى حكمى از سوى " عليرضا مهرصادقى " سرپرست انجمن اسكى روى آب و بنابر پيشنهاد هيئت انجمن هاى ورزشى استان البرز ، " عبدالله قدمى " به عنوان مسئول كميته اسكى روى آب استان البرز منصوب شد.

وى از پيشكسوتان اسكى روى آب می باشد كه سابقه مربيگرى و قهرمانى را در كارنامه خود دارد.


مصاحبه سرپرست انجمن اسكى روى آب با سايت فدراسيون انجمن هاى ورزشى

چهارشنبه  1395/01/17

رییس جدید انجمن اسکی روی آب با تاکید بر اینکه عنایت ویژه به نونهالان و پشتوانه سازی از اهم فعالیت های این انجمن به شمار می رود ، گفت : حضور قوی و اکتیو در مسابقات برون مرزی و همچنین ارتباط مستمر با فدراسیون جهانی و کنفدراسیون آسیا را در اولویت قرار داده ایم و در تلاش هستیم پایگاه های استعداد یابی را در استانهای فعال ، با اقتدار به پیش ببریم .
علیرضا مهرصادقی در گفت وگویی با سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی افزود: اولویت ما در بخش داخلی ، پشتوانه سازی و نگاه ویژه به نونهالان سراسر کشور است و در این راستا پنج پایگاه در استانهای مازندران ، گیلان ، آذربایجان شرقی ، تهران و جزیره کیش ایجاد کرده ایم و بگونه ای مهندسی شده که علاقه مندان نونهال بتوانند به این پایگاه ها دسترسی داشته باشند . وی درادامه اظهار داشت : حضور قوی در رقابتهای معتبر از جمله مسابقات قاره ای از دیگر فعالیت های ما به شمار می رود و در این راستا قرار است ورزشکاران ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کنند ، همانند خانم " شیما امینی مقدم " بتوانند با پوشش اسلامی و با آمادگی کامل در این مسابقات شرکت کنند . خانم امینی در امریکا زندگی می کند و پیشتر در مسابقات جهانی امارات با حجاب اسلامی حضور یافت که بازتاب خوبی در رسانه های جهان داشت. ایشان هم اکنون در حال تمرینات آماده سازی است تا بتواند در مسابقات جام ملتهای آسیا در تایلند حضور یابد. وی افزود : مسابقات جام ملتهای اسیا 18 و 19 اردیبهشت ماه ر شهر پوکت کشور تایلند برگزار می شود و این خانم به همراه امید اصلان در رقابتهای "کیبل اسکی " ( اسکی روی آب کابلی ) حضور می یابد . مهرصادقی همچنین به ارتباط با مجامع بین المللی از جمله فدراسیون جهانی تاکید کرد و گفت :حق عضویت ایران بتازگی پرداخت شد و پس از پنج سال توانستیم مجددا با فدراسیون جهانی ارتباط داشته باشیم و حق رای داشته باشیم . ضمن اینکه قرار است در اجلاس آسیایی که شهریور ماه سالجاری در کره جنوبی برگزار می شود ، حضور داشته باشیم . رییس جدید انجمن اسکی روی آب به خرید سه فروند قایق استاندارد اشاره کرد و گفت : این قایق ها به مبلغ سیصد میلیون تومان خریداری شده و در دریاچه آزادی قرار دارند که برای آموزش اسکی روی اب و "ویک برد " برای نونهالان و ملی پوشان در نظر گرفته شده است . وی همچنین در خصوص برنامه های جدید این انجمن گفت : برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی و استعدادیابی در دو بخش اقایان و بانوان روزهای دوم و سوم اردیبهشت ماه بمناسبت تولد حضرت علی (ع) در جزیره کیش و تجلیل از پیش کسوتان در خرداد ماه در تهران از دیگر فعالیت های انجمن اسکی روی آب در ماههای آتی خواهد بود.
حضور سرپرست و دبير انجمن اسكى روى آب در فدراسيون

سه شنبه  1395/01/17

عليرضا مهرصادقى سرپرست انجمن اسكى روى آب و عباس ناطق نورى دبير انجمن اسكى روى آب صبح روز سه شنبه ١٧ فروردين به فدراسيون انجمن هاى ورزشى رفتند.

در ابتدا در جلسه اى با مهربان دبير فدراسيون انجمن هاى ورزشى و عالمى مشاور اجرايى رييس فدراسيون شركت كردند. در اين ديدار مسائل و بحث هايى در رابطه با هماهنگى هاى لازم براى شروع فصل اسكى در اكثر استان ها صورت گرفت و در مورد اعزام هاى اسكى روى آب و مسابقات كيش هماهنگى هاى لازم انجام شد.


در ادامه سرپرست و دبير انجمن اسكى روى آب براى تبريك سال جديد در دفتر عليپور رئيس فدراسيون انجمن هاى ورزشى حضور يافتند.

در اين جلسه عليپور از حمايت هاى مهرصادقى سرپرست انجمن اسكى روى آب و  تلاش هاى انجمن جديد اسكى روى آب تشكر كرده و از شروع فعاليت در زمينه استعداديابى ، برگزارى مسابقات و اعزام هاى تيم هاى ملى به مسابقات ابراز خشنودى كردند كه اسكى روى آب ايران در مسير پيشرفت قرار گرفته است.
تشكر و حمايت انجمن اسكى روى آب از دختر اسكى باز ايرانى مقيم آمريكا

سه شنبه  1394/12/11

عليرضا مهرصادقى سرپرست انجمن اسكى روى آب ايران در نامه اى خطاب به خانم شيما امينى مقدم اسكى باز ايرانى مقيم آمريكا كه با نام ايران و حجاب اسلامى  در مسابقات جهانى ٢٠١١ ابوظبى به مقام دوم رسيدند تشكر كرده و حضور اين ورزشكار با غيرت با پرچم مقدس ايران و علاقه مندى ايشان به كشورى كه نه در آن متولد شده و نه در آن زندگى كرده است را مايه افتخار و ستايش دانست.
در ادامه ذكر گرديده است كه انجمن اسكى روى آب ايران ضمن استقبال از حضور شما در مسابقات آينده ، حمايت کامل از سوى فدراسيون و وزارت ورزش و جوانان ايران در تمامى مراحل ورزشى شما خواهد داشت.


بازدید دبير انجمن اسكى روى آب از امکانات اسکی روی آب جزیره كيش

شنبه  1394/12/08

دبير انجمن اسكى روى آب ايران كه براى بررسى شرايط  اسكى روى آب  کیش به این جزیره سفر كرده بود در جريان اين سفر از نزديك از تمرينات ورزشكاران كيبل اسكى  بازديد كرد و با ورزشكاران در خصوص مشكلات موجود به گفتگو پرداخت. 
همچنين عباس ناطق نورى دبير انجمن اسكى روى آب با عبداللهى مسئول امور دريايى كيش در زمينه ساماندهى مطلوب باشگاههاى اسكى روى آب كيش ديدار كرد كه نتايج خوبى در برداشت.
دبير انجمن اسكى روى آب همچنين در بازديد از تمرينات كايت بوردسواران كيش كه با حضور آرين پور سرپرست كميته كايت بورد انجمن اسكى روى آب مشغول تمرينات در ساحل غربى جزيره بودند شرايط ورزشكاران را از نزديك بررسى و ابراز اميدوارى كرد كه با تشكيل كميته كايت بورد اين رشته روزهاى خوبى در آينده خواهد داشت.


"علیرضا مهرصادقی" سرپرست انجمن اسکی روی آب کشور شد

چهارشنبه  1394/12/05

طی حکمی از سوی محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمنهای ورزشی، سرپرست جدید انجمن اسکی روی آب منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، بر این اساس مهندس "علیرضا مهرصادقی" به عنوان سرپرست جدید انجمن اسکی روی آب منصوب و معرفی گردید.

مهرصادقی که بیش از 14 سال به عنوان ورزشکار در اسکی روی آب فعالیت دارد به مدت 7 سال هم مسئولیت نایب رئیسی این انجمن را عهده دار بوده است.


انتصاب سرپرست نایب رئیسی بانوان اسکی روی آب

دوشنبه  1394/12/03

طی حکمی از سوی محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمنهای ورزشی و بنابر پیشنهاد انجمن اسکی روی آب، سرپرست نایب رئیسی بانوان این انجمن منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، بر این اساس خانم "سارا حیدری" به عنوان سرپرست نایب رئیسی بانوان انجمن اسکی روی آب منصوب و معرفی گردید.


انتصاب مسئول كميته پيشكسوتان

شنبه  1394/11/24

بنابر پيشنهاد دبير انجمن اسكى روى آب و با حكم عليرضا مهرصادقى نايب رئيس انجمن اسكى روى آب ، آقاى عليرضا نسيم واريانى به عنوان '' مسئول كميته پيشكسوتان '' منصوب گرديد.
وى ٤٥ سال در اسكى روى آب فعاليت دارد كه ٢٥ سال از آن در عرصه مربيگرى تيم ملى بوده است.


انتصاب مسئول كميته مربيان

سه شنبه  1394/11/20

بنابر پيشنهاد دبير انجمن اسكى روى آب و با حكم عليرضا مهرصادقى نايب رئيس انجمن اسكى روى آب ، آقاى على قدمى به عنوان  '' مسئول كميته مربيان '' منصوب گرديد.

وى ٤٠ سال در ورزش اسکی روی آب فعالیت دارد که شامل ١٠ سال سابقه در عرصه  مربيگرى ، ركورددار کسب بيشترين مقام هاى كشورى و بين المللى  و حضور در  تيم ملى مى باشد.


انتصاب سرپرست كميته كايت بوردينگ

دوشنبه  1394/11/12

بنابر پيشنهاد دبير انجمن اسكى روى آب و با حكم عليرضا مهرصادقى نايب رئيس انجمن اسكى روى آب ، آقاى كيوان آرين پور به عنوان '' سرپرست كميته كايت بوردينگ '' منصوب گرديد.
وی از سال ٨٩ در رشته كايت بوردينگ فعاليت دارد و در دوره هاى بين المللى اين رشته شركت كرده است .
آرين پور فارغ التحصيل رشته صنايع و مسلط به برنامه نويسى كامپيوتر و زبان هاى انگليسى ، آلمانى ، اسپانيايى و ايتاليايى مى باشد.


انتصاب مسئول کمیته استعدادیابی

سه شنبه  1394/11/06

بنابر پيشنهاد دبير انجمن اسكى روى آب و با حكم عليرضا مهرصادقى نايب رييس انجمن اسكى روى آب ،آقاى مجيد قدمى به عنوان " مسئول كميته استعداديابى " منصوب گرديد.


تعیین مراکز اصلی استعدادیابی

دوشنبه  1394/11/05

پنج مرکز اصلی استعدادیابی انجمن اسکی روی آب در کشور تعیین گردیدند .

1- تهران

2- مازندران

3- گیلان

4- آذربایجان شرقی

5- جزیره کیشانتصاب مسئول کمیته اسکی روی آب استان مازندران

یکشنبه  1394/09/01

طی حکمی از سوی " علیرضا مهرصادقی " نایب رئیس انجمن اسکی روی آب و بنابر پیشنهاد هیئت انجمن های ورزشی استان مازندران ،" عبدالرضا نصرالهی معصومی " به عنوان مسئول کمیته اسکی روی آب استان مازندران منصوب شد .
وی از ورزشکاران مازندرانی این رشته است که در کلاس های بین المللی اسکی روی آب در زمینه مربیگری و داوری شرکت داشته است .
 


افتتاح سایت

سایت رسمی انجمن اسکی روی آب ایران افتتاح شد .